Rihanna e parezistueshme për Shën Valentin, prezanton linjën e re të të brendshmeveRihanna ka çmendur rrjetet sociale me linjën e saj të re të të brendshmeve për Shën Valentin.

Këngëtarja shfaqet me të brendshme intime shumë seksi dhe të parezistueshme. Në fillim më një look ‘total lejla’, më pas të bardhë me bigodina në kokë.

Fotot shumë erotike ku ylli nga Barbados tregon format e saj sensuale, janë pjesë e fushatës së saj të re të markës së të brendshmeve të linjës së saj Savage x Fenty.

The post Rihanna e parezistueshme për Shën Valentin, prezanton linjën e re të të brendshmeve appeared first on 98.5 FM.

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.