U bë dajë për herë të dytë, Noizy publikon për herë të parë foton e nipit!Në muajin mars të këtij viti, Noizy ndau me ndjekësit e tij në Instagram një lajm që e kishte bërë tepër të lumtur.

Reperi ishte bërë dajë për herë të dytë, pasi motra e tij kishte sjellë në jetë një vogëlush.

Ai publikoi në InstaStory një buqetë të madhe me lule blu, duke zbuluar edhe gjininë e bebushit.

“Daja për herë të dytë”- shkruante Noizy krahas postimit.

Të voglin vendosën ta quajnë Brygo Blue, ndërsa Noizy ka treguar për herë të parë portretin e tij ëngjëllor.

Në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka publikuar një foto të të voglit, i cili duket shumë i ëmbël.

Sytë e tij në ngjyrë blu i përshtaten më së miri emrit që i kanë zgjedhur.

“Përshëndetje botë, tani jam këtu, Brygo”- shkruhet në rrobat e bebushit.

Gjithashtu, Noizy ka zbuluar edhe kuptimin e emrave të nipit dhe mbesës së tij, Brygo dhe Prayla.

“Brygo eshte emer Ilir, Brygo dhe Prayla vlla e moter princ dhe princesh nga Durresi në kohet ilire. 😉”- ka shpjeguar reperi.

The post U bë dajë për herë të dytë, Noizy publikon për herë të parë foton e nipit! appeared first on 98.5 FM.Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.