Vajza e Robert Aliaj mahnit jurinë e ‘The voice’Një tjetër yll shqiptar po shkëlqen në skenat botërore, dhe emri i saj nuk i panjohur për publikun. Gala Aliaj, vajza e artistit kontravers Robert Aliaj, ka shkëlqyer në fazën e audicioneve të fshehura në ‘The voice kids Belgium’.
Që në notat e para të këngës, tranjerët kanë kthyer karriget e tyre, duke bërë që prindërit e saj të kërcejnë nga gëzimi.
Gala ka zgjedhur të konkurrojë me këngën ‘Don’t know why’ të Norah Jones.
Përveçse një këngëtare e mrekullueshme, ajo është edhe një zojushë shumë sipmatike.
Shpresojmë që rrugëtimi i saj në këtë aventurë të jetë sa më i gjatë, ndërkohë shijoni performacën fantastike që pati në skenën belge.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1824927284303826&id=503288399801061

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.