VIDEO/ Pamjet e para nga filmi i ri BatmanRegjisori i filmit të ri “Batman”, Matt Reeves ka shpërndarë në rrjetet sociale pamjet e para ku tregon se di do të duket Robert Pattinson në rolin e tij të ri. Reeves shpërndau një fragment të shkurtër ku duket busti dhe fytyra e Pattinson me veshjen e Batman, një prej personazheve më të dashur të filmave […]

The post VIDEO/ Pamjet e para nga filmi i ri Batman appeared first on ENERGY Radio.

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.