Vogue, shitje rekord falë MeghanRedaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik.

Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në Instagram.

Në vitin 2019, Meghan redaktoi numrin e shtatorit të British Vogue, dhe edicioni special u titullua ‘Forcat për Ndryshim’.

Ajo përmbante një koleksion të njerëzve që donin të bënin ndryshime duke thyer barrierat. Madje, në të përfshihej dhe një bisedë mes Meghan dhe ish-Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama.
https://www.instagram.com/tv/B8hPSeaFXz4/?utm_source=ig_embedBeat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.