Beat FM Albania

Nicki Minaj dhe Kenneth Petty vishen si Harley Quinn dhe Joker për Halloween

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Festa e Halloween erdhi më herët për reperen Nicki Minaj dhe bashkëshortin e saj, Kenneth Petty.

Minaj, 36-vjeçe, ka ndarë një fotografi të përbashkët të tyre në rrjetin social, Instagram, me kostumet që çifti i sapomartuar kanë zgjedhur për Halloween.“Prapaskenat The Joker”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.Minaj “Mbretëresha Harley” ka veshur një bluzë të bardhë të kompletuar me të kuqe, për dallim nga Petty, i cili u shfaq me një pallto të gjatë të kuqe. Ndërkohë, dyshja surprizuan fansat kur u martuan këtë muaj, më 21 tetor, teksa Nicki e bëri njoftimin përmes një videoje të publikuar në Instagram.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED