[ad_1]

Udhëtimet e Big Mamas kohët e fundit kanë qenë të shumta dhe destinacioni i preferuar i këngëtares është padyshim Turqia. Jo më kot, pasi lidhja me këtë vend për Big Maman qenka më e rëndësishme se thjesht afeksion turistik.

Ditën e djeshme, artistja nga Tetova prezantoi të dashurin për të gjithë fansat e saj. Ndonëse jo tepër e përfolur për romanca, Big Mama po kalon një histori dashurie me modelin turk, Serhat Kaynarpinar. Duke pozuar të dy buzë detit, këngëtarja shkruan: “Këto ditë të ftohta do ju sjell pak dashuri…”

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *