Beat FM Albania

Noizy dhe Blerim Destani, pjesë e filmit të famshëm gjerman (VIDEO)

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Blerim Destani dhe shqiptaro-amerikani James Biberi do jenë dy aktorët kryesorë në filmin e famshëm gjerman ‘Man from Beirut’. Pjesë e filmit do të jetë edhe reperi i njohur ‘Noizy’. Mbrëmjen e djeshme është publikuar traileri i filmit dhe Noizy do të ketë një rol dytësor, ku në pjesën më të madhe të skenave shfaqet […]

The post Noizy dhe Blerim Destani, pjesë e filmit të famshëm gjerman (VIDEO) appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED