[ad_1]

Noizyn nuk do ta shohim më vetëm si reper por edhe si aktor. Reperi i njohur do të vijë së shpejti si pjesë e një prodhimi kinematografik gjerman. Bëhet fjalë për filmin gjerman “Man from Beirut”, në të cilin luajnë edhe aktorët Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari.

Tashmë është publikuar trajleri i filmit dhe në disa pjesë shihet edhe Noizy. Kjo nuk është eksperienca e parë e reperit me aktrimin pasi ai ka patur më parë edhe një rol në filmin ‘Zori’.

The post Noizy së shpejti si aktor në filmin gjerman appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *