Beat FM Albania

Pas 5 vitesh, këngëtarja e njohur ndahet nga i shoqi

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pas një martese gati 5-vjeçare, këngëtarja e njohur Solange Knowles, është ndarë nga i shoqi Alan Ferguson. Përmes një postimi në Instagram, ajo e ka bërë të ditur lajmin për të gjithë.

Solange, motra e Beyonces, ka treguar se ajo dhe i shoqi janë ndarë që në fillim të vitit dhe nga fjalët e përdora duket se e ruan ende respektin për të. “11 vite më parë takova një njeri fenomenal që ndryshoi çdo ekzistencë të jetës time, por në fillim të këtij viti ne u ndamë (edhe pse nuk është puna e askujt)”, është shprehur mes të tjerash këngëtarja.

Në media është aluduar se arsyeja e ndarjes mes tyre është tradhëtia që Solange i ka bërë bashkëshortin me menaxherin e saj. Pas këtyre lajmeve, ajo ka bërë një deklaratë ku thotë se internet gënjen dhe tradhëtia nuk zë vend në ndarjen e saj.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED