Beat FM Albania

Pas 7 vitesh mungesë, MC Kresha rikthen Luar në muzikë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Me siguri të gjithë e mbani mend Luar Aranin, e cila në bashkëpunim me Flori Mumajesin, sollën 7 vite më parë superhitin “Gjithmonë”. Pas atij bashkëpunimi, Luar vendosi të shkëputej dhe t’ja dedikonte kohën e saj jetës private dhe projekteve të tjera. Por mesa duket pritja për një rikthim në muzikë ka marrë fund. Luar ka publikuar dje këngën e saj më të t? titulluar “Thug Life”, në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Bllekin. Kënga ka rezultuar menjëherë mjaft e suksesshme, edhe pse ka pak orë që është publikuar.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED