Beat FM Albania

Pas “diss-eve” ndaj njëra-tjetrës në muzikë, Rina dhe Tayna ranë dakord për të dhënë një mesazh të rëndësishëm

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Rivaliteti mes repereve në industrinë muzikore shqiptare është bërë goxha i fortë. Dy nga emrat më të përfolur janë Rina Balaj dhe Tayna. Dyshja gjithnjë ka qënë në vëmendje të mediave për shkak të disseve që i kushtonin njëra tjetrës në fillimet e tyre. Duket se tashmë diss-et janë zbehur dhe secila prej repereve ka […]

The post Pas “diss-eve” ndaj njëra-tjetrës në muzikë, Rina dhe Tayna ranë dakord për të dhënë një mesazh të rëndësishëm appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED