Beat FM Albania

Pas Kim Kardashian edhe Kylie Jenner pozon nudo për revistën PlayBoy…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott do të jenë në kopertinën e revistës Paly Boy. 23 vjecarja shpërndau një foto në Instagram ku shfaqej nudo , vetëm me një kapele kauboj teksa përqafonte të dashurin .

‘Kur Houston takon L.A‘ shkruan ajo poshtë fotos duke iu referuar qytetit të saj dhe atij të Scott. Kylie nuk është e vetmja në familjen Kardashian-Jenner që pozon për revistën e famshme. Ishte Kim ajo që kishte guxuar përpara saj në një photoshoot në vitin 2007.

The post Pas Kim Kardashian edhe Kylie Jenner pozon nudo për revistën PlayBoy… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED