Beat FM Albania

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adele në një romancë me reperin

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Adele raportohet se është në një lidhje me reperin Skepta.

Lajmet vijnë pasi këngëtarja konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti Simon Konecki.

Daily Mail raporton se ylli i muzikës nisi një romancë reperin pasi dolën disa herë së bashku.

Ndërkohë miqtë e tyre thonë se do jenë një çift i shkëlqyer.

Adele u nda nga Simon në prill të këtij viti, pas 7 vitesh së bashku.

Dhe sipas burimeve këngëtarja mori pjesë festimet e 37-vjetorit të lindjes së Skepta në Crystal Maze në Londër.

Gjithashtu burimet shtojën se ata po kalojnë gjithnjë e më shumë kohë së bashku.

Ndërsa raportohet se kanë vendosur ta mbajnë lidhjen shumë private.

Adele ka një djalë me ish-bashkëshortin, Angelo. Ndërsa Skepta, emri i vërtetë i të cilit është Joseph Junior Adenuga Jr, u bë baba në nëntor të vitit të kaluar.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED