Beat FM Albania

Pas ndarjes nga Travis Scott, Kylie Jenner shihet në shoqërinë e ish-it, Tyga…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Në mesin e zërave se sapo është ndarë me Travis Scott me të cilin ka edhe një vajzë, Kylie Jenner është parë në shoqërinë e ish-it të saj, Tyga. Si duket gjatë një nate jashtë me mikeshat e saj për të larguar mendjen nga çfarë shkruajnë mediat, aty ka qëlluar edhe reperi Tyga duke qenë se të dy kanë shoqëri të përbashkët.

Megjithatë një burim i afërt me Kylie-n thotë se nuk ka asgjë romantike mes tyre dhe se ajo dhe Tyga kanë qenë në kontakt që nga ndarja e tyre në 2017-ën por nuk flasin shpesh.

Epo, ndoshta tani me takimin e fundit ‘rastësor’ do të kenë shumë për të folur.

The post Pas ndarjes nga Travis Scott, Kylie Jenner shihet në shoqërinë e ish-it, Tyga… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED