Beat FM Albania

Për herë të parë Beyonce bën publike pamje të rralla nga binjakët Rumi dhe Sir Carter

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Diva botërore e muzikës, Beyonce, ka surprizuar fansat me publikimin e dokumentarit ‘Making the gift’, i cili përfshin momente gjatë përgatitjes së albumit të saj ‘The Lion King’ të cilin e solli bashkë me filmin. Këngëtarja ka ndarë në dokumentar disa nga momentet e përditshmërisë ku shfaqet me binjakët pranë saj Blue Ivy-n dhe bashkëshortin.

Vëmendjen në video e kanë patur binjakët e adhurueshëm të cilët kanë tashmë ngjashmëri edhe me motrën e tyre më të rritur.

Këto janë pamje të rralla nga familja e Beyonce e cila është munduar që jo gjithçka nga jeta personale ta ndajë me publikun.

The post Për herë të parë Beyonce bën publike pamje të rralla nga binjakët Rumi dhe Sir Carter appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED