Beat FM Albania

Përfundimisht, Bella Hadid dhe The Weeknd, janë apo jo bashkë?

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Para pak ditësh, mijëra përdorues online nisën të aludonin se Bella Hadid dhe The Weeknd janë rikthyer sërish bashkë kjo për shkak se ky i fundit ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së modeles.

New York, Y – Bella Hadid and The Weeknd are seen arriving for the Victoria’s Secret Fashion Show After Party in New York, NY. The supermodel shows off her bare chest as she goes braless in a sheer nude colored dress.

Pictured: Bella Hadid, The Weeknd

BACKGRID USA 8 NOVEMBER 2018

USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com

UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com

*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Lajmi fillimisht u bë i ditur nga “E News” dhe më pas qarkulloi gjithandej në rrjet. Megjithëse të gjithë kanë shprehur lumturinë rreth kësaj ngjarjeje, përfaqësues të 23-vjeçares kanë vërtetuar të kundërtën.

Ata konfirmuan se këngëtari kanadez ishte i pranishëm në ditëlindjen e Bellas, por vetëm si shokë e asgjë më shumë. Thashethemet e shumta kanë bërë që edhe vetë Abel të reagojë nëpërmjet një postimi online.

“Imagjino të fiksohesh pas lidhjes së dikujt për të cilën nuk di as gjënë më të vogël” ,-shkroi ai në dukje i irrituar.

The post Përfundimisht, Bella Hadid dhe The Weeknd, janë apo jo bashkë? appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED