[ad_1]

“Disney” po krijon një version të ri të filmit “Piratët e Karaibeve” por kësaj here pa aktorin ikonë të tij, Johnny Depp. Skenaristi i versionit origjinal të filmit, Stuart Beattie, konfirmoi se roli i Depp si kapiteni famëkeq Jack Sparrow, nuk do të përsëritet. “Natyrisht që ai e ka bërë atë personazh të tijin dhe […]

The post “Piratët e Karaibeve” do të rikthehet pa Jack Sparrown appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *