[ad_1]

Kur bëhet fjalë për fëmijët, ish-dhëndri i familjes Kardashian nxjerr kthetrat. Në trailerin e serialit “KUWTK”, Scott Disick dëgjohet duke debatuar me të dashurin e Kris Jenner, Corey Gamble.

Ky i fundit i kërkon Scott që të disiplinojë vajzën e tij 7-vjeçare, Penelope.

Në një luftë fjalësh gjatë një darkë familjare, Corey i thotë se do ta godiste me shuplakë vajzën. Ndërsa Scott nuk heziton që ti përgjigjet duke i thënë: “Mos fol asnjëherë për një fëmijë në këtë mënyrë!”

Nuk dihet si ka nisur biseda dhe si ka përfunduar debati. E gjitha do të mësohet në serinë e rradhës të “KUWTK”.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *