Beat FM Albania

Pra, ky ishte i dashuri misterioz i Genta Ismajlit

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit. Këngëtarja jo vetëm po punon atje për një projekt të ri muzikor, por edhe sepse partneri i saj është pikërisht nga Turqia.

“Prive.al” ka mësuar se ai quhet Husen dhe është biznesmen. Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Lidhja e tyre fillimisht u mësua kur në media qarkulloi një video teksa çifti shfaqeshin duke u puthur.

Ndërsa së fundmi ata bënë daljen e parë publike gjatë një mbrëmjeje.

The post Pra, ky ishte i dashuri misterioz i Genta Ismajlit appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED