Beat FM Albania

Prindër për herë të tretë, vjen në jetë fëmija i aktorëve të njohur

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Blake Lively dhe Ryan Reynolds janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e kanë zbuluar burime për ‘People’, pasi vetë çifti nuk ka bërë asgjë të ditur. Për momentin nuk dihet as gjinia e foshnjes, as gjendja shëndetësore e aktores. Ryan dhe Blake janë prindër të dy vajzave të tjera, James dhe Inez. Dyshja e lajmëroi shtatzëninë e tretë gjatë muajit maj, teksa ishin në premierën e filmit “Pokemon”. Dy aktorët janë një nga çiftet më të dashur në “Hollywood”, që i kanë rezistuar kohës dhe duken gjithmonë e më të dashurua

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED