[ad_1]

Ndarja e Robert Berishës me Nora Istrefin tronditi të gjitha faqet rozë. Ishte vetë këngëtari që njoftoi me anë të një postimi në Instagram se martesës së tyre i ka ardhur fundi.

Askush nuk e vuri re, por kënga e fundit e Norës i tregoi të gjitha.

“Jena n’da” titullohet bashkëpunimi i saj me Irkenc Hykën, i cili doli në treg me 27 korrik. Ndërsa Roberti e deklaroi ndarjen rreth një muaj më vonë, 25 gusht 2019.

Teksti i këngës, i punuar nga Irkenci flet për një histori dashurie, e cila mori fund për shkak të tradhtisë.

“Pse me u nda kur t’du hala”, thotë Nora në një pjesë të tekstit.

Nuk dihet nëse kjo lidhet me jetën e saj private, por në postimin e tij, të cilin e ka fshirë, Roberti tha se ndarja erdhi pasi nuk ndjenin më dashuri për njëri-tjetrin.

“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk, por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë dhe shokë të mire deri ne vdekje. Nese nuk ka mo dashni mes nje çiftit, nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën. Bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet. Permes kti postimit Nora Istrefin e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee edhe shum kujtime te bukra prej 2006. Noriq, t’kom borxh tan jetën. I ëish you all the best”, shkroi ai.

Ndërkohë nuk ka asnjë reagim nga këngëtarja.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *