Beat FM Albania

Publikohet traileri i filmit gjerman, zbulohet roli i Noizy-t dhe aktorëve të tjerë shqiptarë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Përveç pasionit që ka për muzikën, Noizy prej kohësh ka shfaqur talentin edhe në aktrim. Para pak vitesh reperi zbuloi për të gjithë fansat e tij se ishte bërë pjesë e një filmi me producentë gjerman, në të cilin luanin edhe miqtë e tij Blerim Destani e Xhevdet Jashari. Së fundmi Noizy ka zbuluar se filmi me titullin “Man from Beirut” ose “Blind”, do të publikohet së shpejti. Mbrëmjen e djeshme reperi shqiptar u ka kërkuar fansave të ndjekin faqen e filmit për të arritur në 3000 ndjekës, për të publikuar trailerin e tij.

Pasi është arritur qëllimi në mesnatë të gjithë kanë pasur mundësinë të shikojnë një përmbledhje të sekuencave kryesore nga filmi. Në “Man from Beirut” Noizy do të ketë një rol dytësor dhe në pjesën më të madhe të skenave ai shfaqet përkrah aktorit gjerman Frederick Lau. Ndërsa Blerim Destani dhe aktori tjetër me origjinë shqiptare, James Biberi, do të kenë rol kryesor në film. Në të do të flitet edhe në gjuhën shqipe dhe pritet që premiera botërore e tij të jetë në 25 nëntor. Tashmë me siguri të gjithë fansat e Noizy-t do të presin me padurim publikimin e filmit, për të parë reperin në rolin e tij të ri si aktor.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED