Beat FM Albania

Publikohet trileri i filmit më të ri shqiptar “Gjyshja”

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Regjisori Eduart Grishaj ka përfunduar xhirimet e filmit të tij më të ri “Gjyshja” dhe vetëm duke parë trilerin sytë na u përlotën.
Filmi mesa duket flet për një histori shqiptare të një dashurie të pamundur .
Me një kast të mrekullueshëm aktorësh si Çun Lajçi, Rita Gjeka, Ema Andrea, Enxhi Cuku etj, filmi i xhiruar në Alpet shqiptare, ka marrë një lumë komentesh pozitive menjëherë pas publikimit të trilerit.
Premiera e “Gjyshja” do të mbahet më 7 tetor në Kinema Millenium.

View this post on Instagram

Gjyshja-trailer Director @eduartgrishaj

A post shared by Enxhi Cuku (@enxhicuku) on Sep 27, 2019 at 12:19am PDTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED