[ad_1]

Lady Gaga ka shpëtuar për mrekulli por jo fare pa pasoja pas rënies nga skena me fansin, teksa të dy po kërcenin gjatë një performance të para pak ditëve në Las Vegas.

Edhe pse pas incidentit u rikthye të performonte në skenë dhe iu tha fansave se ishte gjithçka OK, përmes një postimi në story në Instagram, këngëtarja e ka pranuar që ka dhimbje dhe se ka bërë rreze x pothuajse në të gjithë trupin pas asaj që ndodhi.

Shpresojmë që këtë herë të jetë vërtet gjithçka Ok me Gagën e cila vuan edhe nga fibriomalgjia, një formë e artritit dhe dhimbjes së muskujve. 

The post Ra nga skena ndërsa kërcente me fansin, Lady Gaga tregon pasojat appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *