[ad_1]

Sigurisht erdhi shumë i bujshëm mbrëmjen e djeshme lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre pas 13 vitesh bashkë dhe një vogëlusheje që erdhi në jetë prej dashurisë së tyre. Ndonëse shpesh ishte folur në media se mes çiftit kishte probleme, u desh rrëfimi i gjatë dhe i sinqertë […]

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *