Beat FM Albania

Regjistroi videon intime, Kevin Hart në gjyq për 60 milionë dollarë…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Muaj i keq për Kevin Hart! Ende pa u rehabilituar nga aksidenti që për pak i kushtoi jetën, komediani po e gjen veten në mes të një lufte ligjore për 60 milion dollarë. Një grua që u shfaq në një ‘video seksi’ në vitin 2017 me Kevin Hart, e ka hedhur atë në gjyq për 60 milion dollarë.

Modelja 28-vjeçare, Montia Sabagg, pretendon se ishte regjistruar fshehurazi duke kryer marrëdhënie me Hart, në një dhomë hoteli në Las Vegas. Sabagg akuzon Hart, Jonathan “JT” Jackson, Cosmopople of Las Vegas dhe kompani të tjera të lidhura me veprimin e qëllimshëm që ka shkaktuar tek ajo shqetësim emocional, shkelje të intimitetit dhe neglizhencë.

The post Regjistroi videon intime, Kevin Hart në gjyq për 60 milionë dollarë… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED