[ad_1]

Të këqijat për Travis Scott si duket kanë zgjedhur të shpalosen tani. Gjatë kësaj periudhe ai është përfolur shumë ne mediat rozë për shkak të ndarjes nga e dashura dhe nëna e vajzës së tij Kylie Jenner. Çifti ende nuk kanë folur publikisht, por nga burime të afërta të tyre është thënë se arsyeja pse […]

The post Reperi i njohur thyen gjurin pas një aksidenti gjatë perfomancës (VIDEO) appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *