[ad_1]

Action Bronson, reperi me origjinë shqiptare ka mirëpritur sot fëmijën e tij të tretë.

Ai e dha vetë lajmin e bukur me anë të një fotografie në Instagram. Reperi shfaqej me foshnjen e porsalindur që e solli në jetë e dashura e tij Vale.

“Një kapitull i ri në jetë”, shkruajti Action.

Dy fëmijët e tjerë, Elijah dhe Hannah erdhën nga historia që pati me ish-të dashurën.

View this post on Instagram

A NEW CHAPTER OF LIFE.

A post shared by Action Bronson (@bambambaklava) on Nov 11, 2019 at 7:00am PST[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *