[ad_1]

Ricky Martin po mendon të zgjerojë familjen. Ylli portorikan ka qenë i ftuar në një event në Washington ku është nderuar me çmim për impenjimin e tij në luftën për të drejtat e komunitetit LGBT.  Këngëtari ka përfituar nga eventi për të lajmëruar se ai dhe bashkëshorti Ywan Yousef, ishin në pritje të një tjetër fëmije në familje.

Martin është tashmë baba i 3 fëmijëve, i binjakëve Valentino dhe Matteo (10 vjec) dhe i vogëlushes Lucia, e lindur në dhjetor 2018.

Që të tre fëmijët kanë ardhur në jetë falë një nëne zëvëndësuese dhe kështu do të ndodhë edhe me të katërtin.

The post Ricky Martin, baba për herë të katërt appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *