Beat FM Albania

Rihanna do një bashkëpunim me Lizzo…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ashtu si të gjithë, as Rihanna nuk i ka shpëtuar magjepsjes nga Lizzo. Në show-n e linjës së saj të të brendshmeve ‘Savage X Fenty’, në Javën e Modës në NY, këngëtarja dhe sipërmarrësja në fushën e modës ka pranuar se e vlerëson këngëtaren  e  ‘Truth Hurts’ .

Mandatory Credit: Photo by Frank Micelotta/Picturegroup/Shutterstock (10320182cr)
Lizzo
BET Awards, Show, Microsoft Theater, Los Angeles, USA – 23 Jun 2019

‘ Oh Zot, e dua Lizzo. Ajo është gjithcka për të cilën merr kuptim fjala ‘e egër’. Një femër me vetëbesim, pavarësisht nga përmasave, ngjyrës, formave… Është qëndrimi ai që të bën të egër’ tha Rihanna duke shtuar se aktualisht nuk po punonin për ndonjë këngë së bashku, por do të bashkëpunonte me Lizzo në cast, qofte ne muzike apo ne fushen e modes.

The post Rihanna do një bashkëpunim me Lizzo… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED