Beat FM Albania

Rihanna po mendon që tani për fustanin e nusërisë …

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Në një pyetësor për kryeredaktoren e revistës ‘Vogue’, Anna Wintour, Rihanna tha se është shumë  e lumtur në marrëdhënien e saj dhe e ka zgjedhur që tani stilistin që do t’i dizenjojë fustanin e nusërisë.

Këngëtarja tha se fustani do të ishte një dizenjim i saj me ndihmën e stilistit Galiano që stiloi edhe fustanin e nusërisë së Meghan Markle. 31 vjeçarja është tashmë prej disa vitesh në një lidhje dhe shumë e dashuruar me miliarderin Hassan Jameel.

The post Rihanna po mendon që tani për fustanin e nusërisë … appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED