Beat FM Albania

Rikthehet “Game of Thrones”, ja çfarë do të ndryshojë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

“Game Of Thrones” do të rikthehet me një tjetër emër dhe të tjera ngjarje. Personazhet kryesore të serialit të famshëm do të bashkohen serish, por këtë herë në “House of the Dragon”. Rrjeti amerikan HBO njoftoi zyrtarisht vazhdimin e “Game of Thrones” nga George R.R. Martin dhe Ryan Condal, bazuar në seritë e “Fire and […]

The post Rikthehet “Game of Thrones”, ja çfarë do të ndryshojë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED