Beat FM Albania

Rita Ora anulon pjesëmarrrjen në eventin e radhës, për shkak të problemeve shëndetësore

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Rita Ora po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte të shumta anë e mbanë globit.

Ajo gjithashtu së fundmi ka nisur edhe xhirimet e filmit të ri “Twist”, që është ripërpunim i romanit të famshëm “Oliver Twist”.

Por megjithatë, marrë parasysh aktivitetet e shumta dhe ngarkesën e madhe ditëve të fundit, këngëtarja duket se nuk është ndjerë edhe aq mirë gjatë ditës së enjte.

Ajo i njoftoi fansat e saj, përmes një shkrimi të publikuar në InstaStory se nuk do të mund të ishte pjesë e eventit të radhës, sepse kështu ishte këshilluar nga mjekët.

Rita ka qenë shumë e angazhuar së fundmi edhe në fushën e modës, duke hapur një dyqan të ri veshjesh në Moskë me brendin e njohur “Escada”.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED