Beat FM Albania

Rita Ora, apel për donacione në ndihmë të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora , ka kërkuar ndihmë për fëmijët shqiptarë të prekur nga tërmeti i fuqishëm që goditi një pjesë të Shqipërisë, të shtunën.

Këngëtarja u ka bërë thirrje fansave në Instagram që të bëjnë donacione përmes UNICEF-it, ku ajo është ambasadore, për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Të ardhurat që do të mblidhen, do të shkojnë në Fondin Emergjent për Fëmijë, për t’i ruajtur dhe mbrojtur ata në raste emergjente kudo në botë.

The post Rita Ora, apel për donacione në ndihmë të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED