Beat FM Albania

Rita Ora do të jetë personazhi kryesor në një version të ri të filmit të Oliver Twist.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Rita Ora është në bisedime për të luajtur rolin e Artful Dodger në një version të ri të filmit të Oliver Twist.

Mediat raportojne se Adele do të luajë rolin e Nanct dhe Ice Cube do të jetë bosi gangster Fagin në filmin e ri.

Rita, e cila më parë ka luajtur në trilogjinë e “Fifty Shades Of Grey”, ka impresionuar me të vërtetë producentët për filmin e ardhshëm të frymëzuar nga Charles Dickens.

Muajin e kaluar, Rita zbuloi për “Marie Claire” se ajo po ndiqte kurse aktrimi së bashku me një numër të madh aktorësh të Hollywood-it.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED