[ad_1]

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është fotografuar në setin e xhirimeve për realizimin më të ri kinematografik, “Oliver Twist”.

Fansat e Charles Dickens duhet të jenë shumë të emocionuar për përshtatjen më të re të kësaj novele që e modernizuar do të quhet thjesht “Twist”.

Rita Ora do të jetë në rolin e Artful Dodger një hajdut xhepash që përfshihet në situata dhe aventura nga më të ndryshmet. Ky rol duket shumë premtues për këngëtaren e cila është shfaqur në disa skena të shkurtra në trilogjinë “50 Shades”.

The post Rita Ora nis xhirimet për filmin më të ri appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *