Beat FM Albania

Rita Ora rrëmben çmimin ‘Latin American Music Awards 2019’

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë  sukses në arenën ndërkombëtare. Ajo ka rrëmbyer çmimin  për videon më të mirë në “Latin American Music Awards 2019”  me këngën “R.I.P” në bashkëpunim me Sofia Reyes dhe Anita. Vajzat e publikuan në mars të këtij viti këngën “R.I.P”, që numëron 134 milionë klikime në Instagram. Në këtë […]

The post Rita Ora rrëmben çmimin ‘Latin American Music Awards 2019’ appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED