Beat FM Albania

Romanca e Miley Cyrus me Cody Simpson nuk është e vërtetë, thonë ekspertët e gjuhës së trupit

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Prej disa javësh këngëtarja Miley Cyrus ka nisur një histori të re dashurie me shokun e saj të ngushtë Cody Simpson. Por duket se ekspertët e gjuhës së trupit në SHBA janë shumë skeptik për vërtetësinë e kësaj lidhje.

Sipas ekspertes Blanca Clobb lidhja mes Miley dhe Cody është false dhe fotot e realizuara prej tyre janë vetëm për të tërhequr vëmendjen.

Ajo theksoi se Cody është thjesht ‘duke shijuar momentin’ ndërsa Miley kërkon të tregojë ‘se nuk i interesojnë komentet apo kritikat’.

Veç saj mediat e huaja kanë shkruar se Miley ka tentuar të telefonojë ish-bashkëshortin e saj, Liamin kur ka qenë në gjendje të dehur. Gjithashtu është bërë e ditur se ai nuk ka ndërmend t’i kthehet kësaj historie.

The post Romanca e Miley Cyrus me Cody Simpson nuk është e vërtetë, thonë ekspertët e gjuhës së trupit appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED