[ad_1]

E ftuar sot në “Wake up” , Rudina Dembacaj konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti, që përflitet prej disa muajsh.

“Po, është e vërtetë. Jemi në procedurë divorci,” tha ajo duke shtuar se kërkesa për divorc është paraqitur që në qershor. “Unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi,” shtoi më tej, pa zbuluar të tjera detaje.

Zërat se Rudina Dembacaj është ndarë nga bashkëshorti nisën në fund të shtatorit, ku u vu re se ajo nuk e përmendte më Aleksin si më parë, madje i referohej edhe si “babai i Viktorias”.

The post Rudina Dembacaj konfirmon, ndarjen nga bashkëshorti appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *