[ad_1]

Mjafton t’i hedhim një shikim të shpejtë dasmës së Chiara Ferragnit në shtatorin e vitit të kaluar… Tre fustane Christian Dior, avionë privatë dhe një tortë me madhësi spektakolare dhe aspak njerëzore. Kaq do të ishte e mjaftueshme për të “tundur” çdo skeptik të mundshëm rreth ndikimit të blogerëve të modës në jetën e çdokujt. […]

The post Sa fitojnë 6 fashion blogeret më të paguara në botë për një postim në rrjetet sociale? appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *