Beat FM Albania

“Samuel më bëri baba për herë të dytë”, futbollisti i njohur jep lajmin e bukur

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Mesfushori i Realit të Madridit, James Rodriguez ka marrë një lajm vërtetë të bukur.
Kolumbiani ka njoftuar se është bërë baba për herë të dytë. Djali i vogël i familjes Rodriguez është quajtur Samuel dhe është fëmija i dytë i kolumbianit pasi Salome lindi në vitin 2013.
“Dua të ndaj me ju një gëzim të pamasë. Sot Zoti më lejoi të bëhem përsëri baba me ardhjen e Samuelit në familjen tonë. Jemi të lumtur në shtëpi me këtë që po përjetojmë këtë moment. Shumë faleminderit për dashurinë, respektin dhe kujdesin tuaj ” shkruan sportisti në rrjetin social “Instagram”.
28 vjeçari është aktivizuar thuajse në të gjithë takimet e Realit në këtë sezon, por vetëm në dy prej tyre ka qëndruar në fushë për 90 minuta.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED