Beat FM Albania

Selena Gomez heq dorë nga meshkujt? Këngëtarja puthet në buzë me një vajzë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Artistja e njohur, Selena Gomez disa ditë më parë, ka qenë pjesë e koncertit të këngëtares Julia Michaels, në Los Angeles. Selena u ngjit në skenë me mikeshën e saj dhe performuan këngën “Anxiety” së bashku. Në fund të koncertit Gomez ka bërë veprimin që i surprizoi të gjithë. Ajo ka puthur në buzë Julia-n dhe foton e ka publikuar në ‘Instastory’. Pas kësaj ato kanë bërë edhe tatuazhe të përbashkët dhe shihen mjaft të lumtura me njëra-tjetrën. Selena dhe Julia kanë një miqësi të veçantë, e cila ka nisur vite më parë, megjithatë ato nuk ishin parë më herët të shkëmbenin puthje.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED