Beat FM Albania

Selena Gomez këngë për Justin, Hailey Baldwin i kundërpërgjigjet

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Disa orë më parë, Selena Gomez, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”.

Sapo paralajmëroi hitin e ri në rrjete sociale, të gjithë fansat menduan se kënga do të ishte një dedikim për Justin Bieber, por tani që është publikuar edhe teksti, ata janë përfundimisht të bindur.

“Ky kërcim po më vret ngadalë, unë duhet të të urreja ty që të dua veten. Unë ti dhashë të gjitha dhe të gjithë e dinë. Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove. Më bërë të mendoj se e meritoja këtë”, shprehet Selena ndër të tjera në këngën e re.

Ndërkaq nga ana tjeter, pak ore pas publikimit te kenges ka qene HAiley ajo qe ka publikuar ne nje story ne Instagram, kengen ‘I’ll kill you’ nga Summer Walker, veprim qw fansat e kane deshifruar si nje kunderpergjigje ndaj kengetares.

Kujtojmë se Justin Bieber u lidh me modelen Hailey Baldwin fiks dy muaj pas ndarjes me këngëtaren dhe aktoren e njohur. Tani Bieber dhe modelja janë të martuar, por duket se Selena nuk e ka pranuar akoma fundin e një dashurie disa vjeçare, plot ulje dhe ngritje, ndersa Hailey nuk pranon rivale.

The post Selena Gomez këngë për Justin, Hailey Baldwin i kundërpërgjigjet appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED