Beat FM Albania

Selena Gomez mban fjalimin frymëzues pas problemeve me ankthin

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez vitin që lamë pas u përball me probleme të shëndetit mendor dhe për këtë arsye qëndroi për një kohë të gjatë në rehabilitim. Disa ditë më parë ajo fitoi çmimin “McLean” pasi është treguar mjaft e hapur për të folur rreth problemeve që ka kaluar me ankthin. Pas marrjes së […]

The post Selena Gomez mban fjalimin frymëzues pas problemeve me ankthin appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED