[ad_1]

Edhe pse Instagrami e ka vështirësuar punën e vëzhgimeve të fshehta, fansave nuk u ka shpëtuar fakti që Selena Gomez ndjek sërish në Instagram, supermodelen Bella Hadid. E vendosur për të nisur një epokë të re në jetën e saj dhe të bëjë paqe me njerëzit të cilët dikur i ka pasur pranë, Selena e […]

The post Selena Gomez nuk ndalet, ndjek në Instagram të dashurën e ish-it appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *