Beat FM Albania

Selena Gomez thyen rekord me këngën ‘Lose You To Love Me’, kryeson ‘Billboard 100’ dhe ‘Rolling Stone 100’

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Selena Gomez ka thyer rekord me këngën e saj të re. Vetëm pak ditë më parë ajo u kthye në tregun muzikor me dy këngë që flisnin për jetën e saj personale dhe marrëdhënien me ish të dashurin, Justin Bieber.

Tani këngëtarja është artistja e parë në historinë e muzikës që mban njëkohësisht vendin e parë në ‘Billboard 100’ dhe ‘Rolling Stone 100′ me këngën e re “Lose You to Love Me”. Kënga ka arritur mbi 112 milionë klikime në YouTube vetëm në 17 ditë nga publikimi i këngës.

The post Selena Gomez thyen rekord me këngën ‘Lose You To Love Me’, kryeson ‘Billboard 100’ dhe ‘Rolling Stone 100’ appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED