Beat FM Albania

Sfidon çdo të re, 65-vjeçarja “tërbon” me pantallona të shkurtra të ngjitura pas trupit

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Sfidon më së miri çdo 20-vjeçare, madje mund të jetë shumë më në formë se një pjesë e mirë e tyre.
65-vjeçarja Christie Brinkley, konkurrente e “Dancing with the stars”, ka “tërbuar” njerëzit me trupin e saj.
E veshur me pantallona të shkurtra ngjitur pas trupit, ajo tërhoqi vëmendjen e fotografëve të cilët nuk e lanë që t’iu shpëtonte ky moment.
Me trup të tonifikuar dhe pa asnjë lëshim, Christie, bën xheloze çdo femër që e shikon.
E buzëqeshur dhe e lirshme, ajo nuk kursen provokimet sa herë që shfaqet në publik.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED