Beat FM Albania

Shakira dhe JLo, do të performojnë në SuperBowl 2020

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Shakira dhe Jennifer Lopez janë këngëtaret e përzgjedhura për të kënduar në Super Bowl 2020.  Koncerti  që është edhe një nga më të mëdhenjtë në botë, u ndoq nga 98 milion njerëz këtë vit. Në një deklaratë, NFL tha se dy këngëtaret do performojnë në 2 shkurt në Hard Rock Stadium në Miami. Shfaqja e tyre do jetë e para që do organizohet nga kompania e Jay Z, Roc Nation.

Të dyja artistet kanë kryesuar tabelat e klasifikimeve me këngët e tyre në gjuhën angleze dhe spanjolle që nga vitet 1990. “Mezi po pres të tregoj se çfarë ne mund të bëjmë në skenën më të madhe në botë,”-tha Jlo për eventin. Ndërkohë Shakira e konsideroi si “një ëndërr të vërtetë amerikane”.

The post Shakira dhe JLo, do të performojnë në SuperBowl 2020 appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED