[ad_1]

Disa muaj më parë u mbajt ceremonia e fejesës së djalit të ish-Kryeministrit Sali Berisha, me bukuroshen Armina Mevlani.
Lidhja u zyrtarizua dhe bë familjare, pas shumë vitesh bashkë dhe çifti po mendojnë që vitin që vjen të bëjnë edhe martesën.
Raporti mes tyre duket se po ecën më së miri dhe këtë gjë e tregon vetë Armina e cila ndihet e llastuar.
Ajo ka publikuar në Instastory një surprizë që i ka bërë Zeni, duke i dhuruar 100 trëndafila ngjyrë rozë.
Një kompozim mjaft i këndshëm i cili e ka lumturuar bukuroshen, aq sa e ka ndarë fotografinë me ndjekësit e saj.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *